• Fotelik i nawigacja zawsze gratis
  • Promocja 20% rabatu od 4 doby
  • Nowe auta w naszej ofercie
  • 20% special offer off
  • New cars in offer

Wybierz lokalizację najmu

Dni w których chcesz wynająć
wybrany samochód:

Bez kaucji za wynajem

Bez kaucji
za wynajem

Szybka realizacja

Szybka
realizacja

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie
doświadczenie

Szybki kontakt

Szybki
kontakt

Bez kaucji za wynajem

Bez kaucji
za wynajem

Szybka realizacja

Szybka
realizacja

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie
doświadczenie

Szybki kontakt

Szybki
kontakt

Wybrane samochody

Wypożyczalnia i wynajem samochodów, aut - Gdańsk, Sopot, Gdynia (Trójmiasto).

Jesteś na upragnionych wakacjach? A może przyjechałeś do Gdańska w ramach krótkiej, służbowej delegacji? Jeśli tak to po pierwsze życzymy Ci udanego odpoczynku lub pomyślnego zamknięcia wszystkich spraw zawodowych. Po drugie, chcemy, żebyś wiedział, że jesteśmy tu, by Ci w tym pomóc.

Wypożyczalnia samochodów Eco2Drive mieszcząca się w Gdańsku to Twój sprzymierzeniec w codziennym poruszaniu się po Trójmieście i nie tylko. Rozumiemy, jak uciążliwa potrafi być podróż komunikacją miejską, niezależnie od tego, jak dobrze rozwinięta by ona nie była. Właśnie dlatego warto zdecydować się na wynajem komfortowego, a przy tym ekonomicznego auta - dokładnie takiego, jak jedno z tych, które mamy w swojej ofercie.

Wypożyczalnia aut inna niż wszystkie

Jeszcze, kiedy dopiero przygotowywaliśmy się do rozpoczęcia działalności, wiedzieliśmy, że chcemy dać Klientom coś więcej. Dzięki takiemu podejściu możesz być pewien, że w wypożyczalni samochodów Eco2Drive zostaniesz należycie potraktowany. Indywidualne podejście, wsparcie podczas wyboru auta oraz zwykła, ludzka życzliwość, to nasz sposób na prowadzenie biznesu. Prawda, że przyjemny?

Nasza wypożyczalnia nie pobiera kaucji za wypożyczony samochód. Ponadto wybierając Eco2Drive, nie masz limitu kilometrów – podróżujesz w pełni swobodnie! Oferujemy długoterminowy, jak również krótkoterminowy wynajem aut, pod tym względem dopasowujemy się do Twoich wymagań. Zwiedź Gdańsk, wpadnij do Sopotu bądź Gdyni i daj się porwać tym pięknym miejscowościom. Twój samochód będzie zawsze pod ręką. Jeśli więc jesteś zainteresowany naszymi usługami, nie zwlekaj, tylko skontaktuj się nami lub odwiedź siedzibę wypożyczalni mieszczącą się przy ulicy Tenisowej 38 w Gdańsku. Zapraszamy!